درباره دیارینو استودیو

رویکرد کسب و کارتان را ارتقا دهید...

ما یک استودیوی تبلیغات و برندینگ هستیم که از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کردیم. جمعی از اعضای متخصص حوزه‌ی طراحی، برندینگ و تبلیغات که در حوزه‌ های مختلف تجربه های متفاوت و گاها عجیب داریم.(بین ۳ تا۱۵ نفریم در هر پروژه) ما یک استودیوی جوان و چابک هستیم که بر اساس تجربه، توانایی ها و انگیزه های اعضایش شکل گرفته است. بینشی که در زندگی با پروژه هایمان تا به امروز کسب کرده ایم تصویر آینده‌ ای روشن .برای کمک به جامعه ای که در آن زندگی می کنیم را شفاف تر کرده است.
ما مشتاقانه در هر پروژه‌ قصد انجام کارهای موثر و پایدار را داریم.
و به دیاری نو با ذهن پویا، دل قرص و حال خوب می اندیشیم!
آینده ای پایدار از جنس توسعه‌ی پایدار!

ما مشتاقیم جنبه های مختلف زندگی را با مشتریان خود لمس کنیم و با آنها هم مسیر شویم؛ این دارایی ماست.

هم مسیر شدن با ابزارهای مارکتینگ مثل ساختن برندها، محتوا، ویدیوها، عکسها و تاریخسازی در آينده!

دیارینو استودیو

تجربه کاری

+ ۱۲ سال

مشتری‌ها

+ ۵۰ کسب و کار

اعضای تیم

+ ۳۰ متخصص

خدمات

+ ۱۰ سرویس

فلسفه دیارینو

ما معتقدیم که برای موفقیت در کسب و کار آنلاین، تبلیغات میلیونی و جشنواره‌های پی در پی کارساز نیست. ما بسیار واضح و روشن ایده خود را با شما در میان می‌گذاریم. یک کسب و کار آنلاین زمانی موفق خواهد شد که تجربه خوشایندی برای مخاطبین خود به ارمغان بیاورد. شناخت صحیح ابزارها، توانمندی‌ها و از همه مهمتر بررسی رفتار مخاطبان و رقبای شما مهم‌ترین و اولین مرحله همکاری با ماست.

ما در دیارینو رویکردی جدید در برخورد با کسب و کارهای آنلاین در ایران را پیش گرفته‌ایم. باور ما این است که تعامل سازنده، صمیمیت و اعتماد فاکتورهای حیاتی برای تولد یک برند هستند. برندی که برای سال‌ها در یاد و خاطر دیگران بماند.

با همین فلسفه بود که تاکنون با افتخار، ده‌ها برند را رونمایی کرده‌ایم. برندهایی که امروز به آن‌ها افتخار می‌کنیم. تمیز کار کردیم، حرفه‌ای بودیم و به مشتریان خود می‌بالیم.

سبک زندگی و تیم

ما جوان، چابک و خلاق هستیم. حساسیت بسیار زیادی روی پروژه‌ها به خرج می‌دهیم. جزئیات برای ما بسیار مهم است. گاهی سختی‌های بسیاری قبل از رونمایی برندها، وبسایت‌ها، افتتاحیه و اختتامیه‌ها داشتیم.

در دیارینو همه چیز کار نیست. تفریح و سرزنده بودن از فاکتورهای مهم تیم ما است. برای آشنایی بیشتر با ما می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

تیم خلاق ما

حامد پناهی

موسس و مدیر / طراح

تارخ کاظمی

موسس / فیلمبردار و تدوینگر

حسین اسدی

مشاور برند / طراح محصول و وب

هومن معین

طراح و توسعه دهنده وب